RĪT BŪS LABĀK

Izrāde ar ballītes elementiem

Otrdien, 3. oktobrī plkst. 19.00 LKA teātra mājā “Zirgu pasts” // Biļetes EUR 12.00 / 6.00

Tu ierodies ballītē un ceri, ka izdosies atbrīvoties vai sastapt kādu mierinājumu. Viss kļūst pārāk skaļš, tu vairs nedzirdi sevi un citus. Tu esi spiests uz mirkli iziet ārā, lai atrisinātu savu vai kāda cita problēmu. Tikmēr mūzika kļuvusi tik skaļa, ka jāsāk kliegt. Liekas, ka šīs dzīres nekad nebeigsies, un tu pie sevis nodomā – rīt būs labāk.

Viss sākās ar nevainīgām 1. kursa etīdēm, kas pārvērtās nebeidzamā ainu virknē. Aicinām izbaudīt topošo aktieru izrādi, kur tiksiet ierauti dažādās situācijās un notikumos, kas skar mūs visus. Šī būs iespēja paskatīties uz mūsu ikdienu – sākot no sīkajām problēmām, līdz pat situācijām, kad pārstājam cits citu redzēt un dzirdēt.

Lai sākas ballīte!

Izrādei ir vecuma ierobežojums: 18+. Izrādē smēķē, lieto alkoholu, tiek izmantots stroboskops, kā arī personāžu izteikumi var aizvainot.

Režisors: Elmārs Seņkovs

Pedagogi: Mārtiņš Meiers, Guna Zariņa

Gaismu mākslinieks: Dainis Sumišķis

Foto: Agate Marija Bukša

Lomās: Tomass Ralfs Ābolkalns, Elīna Bartkeviča, Velta Birze, Aleksandrs Bricis, Agate Marija Bukša, Santa Breikša, Dārta Cīrule, Polīna Čerņenoka, Tatjana Gurēviča, Krists Jēkabsons, Elza Rūta Jordāne, Edijs Klievēns, Zanda Krēsliņa, Matīss Kučinskis, Elizabete Milta, Ričards Murāns, Kristaps Ozols, Evelīna Priede, Olafs Putrālis, Sergejs Smikovs, Rūdolfs Sprukulis