IZSLUDINĀTS AUDIOVIZUĀLĀS UN SKATUVES MĀKSLAS FESTIVĀLS "PATRIARHA RUDENS #12"!

JAUNUMI


jaunie un skaistie

Pavasarī tapušās jauno aktieru un horeogrāfu diplomdarbu izrādes Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā Zirgu pasts. Seko līdzi jaunumiem Zirgu pasta facebook lapā un nāc uz izrādēm!

 

 

2021. gada vasarā Latvijas Kultūras akadēmiju absolvēja 47 jaunie aktieri, horeogrāfi un režisori. Viena no krāšņākajām diplomdarbu skatēm Latvijas Kultūras akadēmijas vēsturē tika aizvadīta slēgtā formātā. Beidzot esam gatavi izrādes nodot jūsu vērtējumam! Aicinām no 21. augusta līdz 19. septembrim apmeklēt diplomdarbu skati “JAUNIE UN SKAISTIE”. Seko līdzi informācijai Zirgu pasta facebook lapā un zirgupasts.net. Vairāk par visiem pavasarī radītajiem diplomdarbiem lasi šeit:

JAUNIE sarunĀJAs ar jaunajiem
režisoru kurss 17'

Profesionālās teātra nozares žurnāls “Teātra Vēstnesis” iepazīst jaunos teātra nozares profesionāļus, topošos Latvijas Kultūras akadēmijas absolventus aktiermākslā, režijā un horeogrāfijā.

iepazīsti
laikmetīgās dejas mākslas 6. paaudzi

“+21” ietver sevī vairākus vēstījumus. Šogad, 2021. gadā, laikmetīgās dejas profesionāļu pulku papildinās 21 dejotājs. 21 grāds ir gaisa temperatūra, kas ir pietiekoši silta, vasarīga un komfortabla, – šāda deja arī raksturo LKA Laikmetīgās dejas mākslas 6. paaudzi.