AKTĪVAIS TUKŠUMS

Instalācija

Pirmdien, 2. oktobrī un trešdien, 4. oktobrī plkst. 16.00 – 20.00 Dirty Deal Teatro. Instalācija no jauna sākas ik pa 40 minūtēm // Bez maksas

“Audiovizuālās un skatuves mākslas” maģistrantūras studenti ielūdz uz instalāciju “Aktīvais tukšums”, interesentiem piedāvājot pusstundu iegremdēties audiovizuālā meditācijā un nonākt bezgalīga apziņas klejojuma telpā.

Ja viss atrodas savstarpējās sakarībās, kur šajā attiecību pinumā atrodamies mēs paši? Vai visi ir viens? Kā ķermenis jūtas tukšumā un kā – attiecībās ar citiem? Kā izmērīt realitāti laikā, kad fiziķi teju pierādījuši materiālās pasaules netveramo dabu? 

Meklējot impulsus psiholoģijā, filozofijā, literatūrā un kvantu fizikā, instalācijas autori aicina uz brīvu klejojumu cauri apziņai, iztaujājot realitātes, tukšuma un sava ķermeņa attiecības. Instalāciju veido laikmetīgās dejas iedvesmotas projekcijas un 30 minūšu meditatīva skaņu un vārdu ainava.

NB! Aicinām ņemt līdzi sava austiņas!

Horeogrāfe: Rūta Pūce

Video režisors: Andris Gauja

Operators: Andrejs Strokins

Montāžas režisore: Inese Tīkmane

Audio: Anna Paula Pujēna

Teksta autore: Agnese Lipska

Piedalās: Laikmetīgās dejas horeogrāfijas 7. paaudzes studenti Dita Andersone, Mārtiņš Aržanovskis, Anastasija Čornaja, Poļina Filippova, Anna Marija Puķe